Bez walki 0-5

Na plaży fajnie jest!!! tak można podsumować dzisiejszy występ w Kurowie. Brak zaangażowania i słaba postawa to główne powody porażki. Już w 3 minucie jest 0-1. A później, gdy wydawało się, że bramka dla GKS jest kwestią czasu po prezentach Kurowa nawet z 5 metrów nie wpada piłka do bramki i niewykorzystane sytuacje w 43 minucie się mszczą, oczywiście z Naszym udziałem. W lidze nazywają to asystą drugiego stopnia Dominika Turka i stoper faulował w polu karnym zawodnika Kurowa. Bramkarz zrzutu karnego prawie ją miał na rękawicy, ale przełamała rękę i 0-2. Druga połowa zaczęła się od kontry i 0-3, a później było tylko gorzej... 0-4 i 0-5 w 88 minucie.

Oddaliśmy mecz bez walki!!!  Każdy walczy, a my? Tak słabego meczu nie zagraliśmy od dwóch lat!!! Nie dało się powiedzieć po meczu nic pozytywnego!!! Szkoda postawy czterech zawodników w dzisiejszym meczu. Niestety tylko tylu!!! Reszta znacznie poniżej poziomu swoich umiejętności. Dziś nie wystarczyło na Kurów.