Jurassic Park 2-Ucieczka 5.0

Dubidze -Park Starzenice po 65 minutach 5-0(3-0). Prawdziwy Jurassic Park w reżyserii Stevena Spielberga by się nie powstydził reżyserii ucieczki od blamażu w Dubidzach. Po Pierwszej połowie 3-0 to najniższy wymiar kary zanim w 7 minucie było 1-0 po bramce "za szybkiego "dla obrońców Fita, zdążyliśmy zmarnować cztery sytuacje w 1 minucie Kaczmarek z Sojdą rozmontowali obronę ale Kaczmarek strzelił jak "talib" w powietrze z 7 metrów. Chwilę później Dominik Turek stanął oko w oko z bramkarzem po zagraniu Fita, w 4 minucie z prezentu nie skorzystał Fit i przestrzelił. W 5 minucie Włodarczyk zagrywa do Dominka Turka, ale ten również niecelnie. W 13 minucie Dubidzki stranierii Włodarzczyk ma 200% sytuację po zagraniu w tempo Krzypkowskiego działał na pożyczonym celowniku. Aktywny Włodarczyk Zagrywa z wolnego w pole karne tam przedłuża Sojda do Mateusza Turka lecz tylko spalony. W 26 minucie piękna wrzutka Mateusza Turka do Sojdy piękna główka lecz ....niecelna. W 32 minucie było po meczu drużyna Parku musiała grać w osłabieniu po dynamicznym wejściu Fita zostaje ścięty tuż przed polem karnym. Z rzutu wolnego Włodarczyk  strzela w poprzeczkę. W 34 minucie Sojda strzela ........w słupek. W 39minucie operacji pacjent zmarł 2-0 piękna wrzutka Krzypkowskiego i jeszcze piękniejszy szczupak Włodarczyka i koniec marzeń Starzenic. Do trzech razy sztuka w wykonaniu Włodarczyka. Chwilę później zamówili grabarza bo było 3-0 za szybki Fit ponownie ogląda glebę z bardzo bliska w polu karnym, do piłki na 11 metrze podchodzi Dominik Turek i pewnie strzela. Należy nadmienić że drużyna Starzenic nie była z piłką w polu karnym Dubidz przez 45 minut jedyny kontakt Naszego bramkarza z piłką nastąpił po prawie bombie z naciskiem na prawie który Mateusz złapał z uśmiechem , ale bez okrzyku.

Druga połowa to wejście Ptaka by buszował w parku, ale nie zasmakował walki przez całe 45 minut. W 50 minucie Skorupski po wrzutce Sojdy na 5 metrze nie obstawiony nie trafia w bramkę!!! Ale już w 54 minucie było4-0 akcja Sojda Dominik Turek i piłka ląduje w długim rogu bramki Parku -bramkarz bez szans!!! W61 minucie jest już 5-0 zagranie Mateusza Turka kończy wejściem Tomasz Kowalski i nie daje szans bramkarzowi. Raz po raz suną akcje na bramkę Starzenic, ale nie wskazuje że to już koniec meczu ...aż tu niepotrzebne dyskusje zawodników Parku z sędzią i posypały się bluzgi.... i sędzia zakończył zawody pokazując 2 czerwone kartki i zawodnicy Parku stwierdzili że trzeba się zwijać zeszli z boiska. Po meczach z drużynami z czołówki kiedyś musiała przyjść chwila że będziemy musieli się zmierzyć z grupą ludzi którzy chcieli grać ale nie bardzo im wychodziło co świadczy że przez cały mecz całe 65minut Park oddał 1 słownie: jeden strzał, czytaj podanie do bramkarza. Niestety dla Starzenic drużyna Dubidz była zbyt zdyscyplinowana i we wszystkich aspektach lepsza, słabość przeciwnika przenosiła się na sędziego, a tak naprawdę dając kilka kartek za bluzgi pod swoim adresem był sprzymierzeńcem Parku, by nie doszło dziś do blamażu. Zamiast wyzywać na sędziego powinni dziękować, że uratował ich od kompromitacji. Spielberg, by tego nie wyreżyserował. "Jurassic Park 2- Ucieczka od blamażu", ale na Oskara - to nie ma co liczyć.

Wiśniewski-Kowalski, Michalczyk,Skorupski,Włodarczyk- Krzypkowski, Turek M., Kaczmarek (45Ptak), Sojda (60 Garus), Fit, Turek D.

bramki:1-0 Fit

2-0 Włodarczyk as Krzypkowski

3-0 Turek D. as Fit

4-0 Turek D. as Sojda

5-0 Kowalski as. Turek M.