Do rosołu potrzeba 4: Kiełczygłów -Dubidze 0-4(0-2)

Sobotnie słoneczne popołudnie Dubidze nie dają szans drużynie Kiełczygłowa. Łapią cztery porcje rosołowe i do domu. Ale po kolei 15 minuta 0-1 zagranie Skorupskiego do Dominika Turka i karny pewnie do piłki podchodzi Dominik i radość. Do 15 minuty gospodarze spróbowali stawić opór później to już tylko była egzekucja. W 16 minucie Krzypkowski zagrywa do Fita, ale dziś nie był to dzień Jacka. W 25minucie Sojda ćwiczy kung fu z naciskiem na fu i sędzia za wrażenie artystyczne pozwolił sobie ocenić występ na żółto. W 32 minucie zagranie Kowalski Sojda i strzał w boczną siatkę, w 33 minucie już 2-0 akcja Fit -Dominik Turek i skrzynia w automacie zadziałała po raz pierwszy Fit zdobywa pierwszego swojego gola. W 37minucie zmiana za Sojdę wchodzi Walaszczyk, a w 40minucie powinno już być po meczu ponownie Fit wrzucił wyższy bieg i został sfaulowany w polu karnym -czerwona kartka i karny ale Dominik wali po sosenkach. W 42 minucie kontra Dominik Turek- Krzypkowski- Kowalski strzał po długim rogu-siła była, ale niecelnie.

W drugiej połowie w 55 minucie było po meczu Fit dziś nie do zatrzymania w sposób prawidłowy i kolejny zawodnik Kiełczygłowa kończy mecz. W 58 minucie Walaszczyk doznaje kontuzji i na boisku pojawia się Witecki. W 62 minucie po raz kolejny rusza Fit zdecydowanie za szybko wymienia piłkę z Domanikiem i 3-0 po raz kolejny strzelcem Fit. W 69 minucie dziś nie do upilnowania Fit po raz kolejny dostaje piłkę tym razem od Kowalskiego i decyduje się na strzał a bramkarz łapie kreta a piłka wpada do bramki 4-0 i trzecia bramka Fita. Później zmiana Dominika Turka na Forysia i Michalczyka na Ptaka ale w wyniku się nic już nie zmieniło.

Po słabszym meczu zdobywamy pewne trzy punkty w Kiełczygłowie. Cieszy kolejny mecz bez straty bramki!!!

Skłąd: Wiśniewski- Kowalski, Krzak, Michalczyk (75`Ptak), Garus-Krzypkowski, M.Turek, Skorupski, Sojda (35`Walaszczyk, 58`Witecki) Fit, D.Turek (70`Foryś)

0-1 D.Turek-karny as Skorupski 10`

0-2 Fit as. D.Turek 33`

0-3 Fit as. D.Turek 62`

0-4 Fit as. Kowalski 69`