Gogo i Kinio show!!!

Czekaliśmy na przebudzenie i dziś się udało. Drużyna zagrała dobre zawody, ale absolutnymi liderami byli Skorupski i Kaczmarek. Gogo strzelił 2 bramki, a przy trzeciej asystował. Kaczmarek wszak tylko przy jednej bramce asystował, ale dawał największą jakość w przodzie i raz po raz uruchamiał partnerów w akcjach ofensywnych. Bardzo dobre zawody rozegrał również Kowalski choć tylko 45 minut oraz Jędrzejewski, który raz po raz rozrywał szyki Prosny. Jak do tego dołożymy solidnych Ptaka i Michalskiego to można myśleć o zwycięstwach. Mam nadzieję, że Skorupski ruszy całą drużynę do walki tak jak dziś!!   A jeszcze w poprzednim meczu z konieczności był bramkarzem. Dziś zagraliśmy z bramkarzem!!! Pierwszy raz od początku kwietnia!!!