GLKS Strzelce Wielkie-Dubidze -4-0 (0-0,2-0)

W kolejnym sparingu drużyna Dubidz zmierzyła się z drużyną z klasy okręgowej GLKS Strzelce Wielkie. Wysoki wynik nie odzwierciedla przebiegu gry, gdyż wyszło więcej doświadczenia zawodników z okręgówki. Dwie bramki padły po rzutach karnych, jedna po strzale samobójczym, a jedna po nieudanej pułapce. Niestety ambitna walka nie wystarczyła na doświadczenie zawodników drużyny gospodarzy.  Ciężko nawet wskazać zawodników którzy w tym meczu zawiedli, bo po odpoczynku w ostatnim tygodniu widać powrót świeżości i w meczach z wymagającymi sparingpartnerami wyglądało to więcej niż przyzwoicie. Oby na ligę tak zostało a do startu pozostał jeden sparing i gierka wewnętrzna, a 29 sierpnia zaczynamy w Sulmierzycach. Cieszyć może rosnąca dyspozycja bramkarza a martwić zapalnik w nogach i nerwowość pod bramką przeciwników.

Podobnie jak w poprzednim meczu grano 3x30:

Wiśniewski-Krzypkowski, Michalczyk(18`Szmigiel) Krzak, Garus, Sojda, Turek M., zawodnik testowany, Szczekocki, D.Turek, Walaszczyk

Wiśniewski-Krzypkowski (45`Sojda), Szmigiel, Krzak, Garus, Kurzynoga, Turek M., Skorupski, Piasecki, D.Turek, Wiśniewski A.

Wiśniewski-Krzypkowski, Szmigiel, Krzak, Garus( Skorupski), Sojda, Turek M., Kowalski G., Szczekocki (75`zawodnik testowany), D.Turek, Walaszczyk

Następny mecz w niedzielę w Obrowie.