GKS Dubidze Słowian Dworszowice 0-4 (0-3) Zadecydowały indywidualne błędy

W kolejnym sparingu przyszło się mierzyć z kandydatem do okręgówki. W pierwszych trzydziestu minutach gra nasza nie wyglądała najlepiej - to tak delikatnie mówiąc. Tracimy bramkę w 8minucie po przegranej przebitce i błędzie w ustawieniu jeden z obrońców złamał linię, błąd ten był krytyczny. Ale w 5 minucie mogło być w drugą stronę lecz bramkarz uprzedził Dominika Turka, efekt niewykorzystanej akcji się zemścił. Pierwsze trzydzieści minut poza akcją Dominika Turka można określić dramat, a gdy się wydawało iż odzyskujemy kontrolę i przesunęliśmy grę do przodu. I po strzałach Fita  oraz lekkim Adriana Wiśniewskiego wydawało się że będzie dobrze dostajemy gonga a nawet dwa. Najpierw w 40 minucie Ptak próbował blokować wychodzącą piłkę i się zagapił a strata skończyła się utratą drugiego gola. A w 44 minucie tracimy kolejnego gola po złym kryciu zawodnika i pozwoleniu zawodnikowi Słowiana na wejście do środka i obrócenie się.

Druga połowa to zmiany i zmiany. I wyglądało to o wiele lepiej jednak bramek nie zdobyliśmy choć najlepszą okazję przestrzelił Sojda, który zagrał na środku za Mateusza Turka. Wcześniej zawodnik testowany próbował strzału z 20 metrów, lecz bezskutecznie. Lecz nie ustrzegliśmy się jeszcze błędu i w 65 minucie tracimy czwartą bramkę.

Patrząc na poprzednie rywalizacje można powiedzieć, że dziś rozegraliśmy najsłabszy mecz. Dawno nie popełniliśmy tyle błędów co w dzisiejszym meczu i normalnie można by obdzielić kilka meczów błędami. Ale trzeba oddać drużynie Słowiana iż akcje ofensywne były prowadzone z duża dynamiką, a w naszym przypadku było za luźne krycie co kosztowało nas sporo niepotrzebnego biegania. W drugiej połowie, gdzie krycie było ściślejsze widać było momentami trochę gry. Dobry sprawdzian dla defensywy, gdzie każdy błąd indywidualny stwarzał zapalnik.

Wiśniewski- Kowalski (12`Garus), Michalczyk (23`zawodnik testowany), Ptak, Foryś (70` Kowalski), Krzypkowski (45`Kaczmarek), Turek M (75` Sojda), Skorupski (70`Ptak),Sojda (30` Wiśniewski A.), Fit, D. Turek.