GKS Dubidze- Warta II Mstów 4-1(3-1) Próba generalna na 4+

GKS Dubidze dziś nie dał szans drużynie Warty Mstów pokonując 4-1 bramki w dzisiejszym meczu zdobywali: Zawodnik testowany x2, Foryś, Witecki.

Skład: Wiśniewski, Krzypkowski, Michalczyk, Ptak, Foryś, Wiśniewski A., Skorupski, Turek D., Sojda, Fit, zawodnik testowany na zmiany wchodzili: Witecki, Turek M., Suchanowski, Szczekocki, Kurzynoga.

Już pierwsza akcja zakończyła się bramką dla GKS po zagraniu Sojdy zawodnik testowany głową uprzedza bramkarza i mamy 1-0. W 12 minucie powinno być 2-0 ale po zagraniu Skorupskiego Sojda strzela po długim rogu lecz niecelnie. W 17 minucie perfekcyjna kontra i zagranie Skorupskiego do Fita a ten w swoim stylu odjechał rywalom lecz tuż przed polem karnym zostaje wycięty na czerwoną kartkę zamiast 2-0 mamy rzut wolny, z którego nic nie wskóraliśmy. Ale ....już w 19 minucie było 2-0 do zagranej przez zawodnika testowanego piłki dopada Foryś i ręce wędrują do góry z radości. W 22 minucie jest już 3-0 demolkę kończy zagranie Fita do zawodnika testowanego a ten obok bezradnego bramkarza. Pewne prowadzenie spowodowało lekkie uśpienie które w 30 minucie wykorzystuje drużyna Warty. W 38 minucie akcja Sojdy do Adriana Wiśniewskiego, zakończony strzałem niecelnym, w 40 minucie zawodnik testowany przedziera się przez pole karne, a jego strzał ląduje na słupku bramki Warty. Zamiany za Wiśniewskiego wchodzi Witecki w 40 minucie, a w 45 za Sojdę, Forysia i Ptaka wchodzą Turek M., Szczekocki, Suchanowski.  W 50 minucie hattricka strzela zawodnik testowany, ale "surowy sędzia" odgwizduje  spalonego.  Później bardzo aktywny Fit trafia w poprzeczkę, a swoich szans nie wykorzystują Kurzynoga, Fit oraz Skorupski. W 70 minucie wynik ustala Mateusz Witecki bezpośrednio z rzutu rożnego!!!

Na wyróżnienie zasługuje postawa w dzisiejszym meczu Michalczyka oraz Dominika Turka, którzy odbierali sporą ilość piłek zawodnikom Warty. W momencie włączenia drugiego biegu widać progres zdecydowaną przewagę w dzisiejszym  meczu. Za dużo było jeszcze momentami chaosu szczególnie po odbiorze piłki następowało spore rozluźnienie i wiele piłek oddawaliśmy za darmo.