Udany start w Sulmierzycach!!!

Unia II Sulmierzyce-Dubidze-0-2(0-1)

Drużyna wystąpiła w składzie:

Wiśniewski M.-Kowalski, Michalczyk, Śmigiel, Ptak(75` Wiśniewski A.), Krzypkowski, Turek P., Turek D.,Sojda (45` Szczekocki), Fit (85` Piasecki), Walaszczyk (33` Kaczmarek)

Zaczęło się prawie dobrze bo już w 2 minucie Walaszczyk znalazł się po zagraniu Dominika Turka w korzystnej sytuacji. W 21 minucie Fit zagrywa do Sojdy ale ten niestety za elektrycznie i nie trafia w bramkę. W 33 minucie zmiana Walaszczyka któremu dała radę "temperatura" na Kaczmarka i "Kinio" zrobił swoje już w 36minucie miał swoją pierwszą sytuację po zagraniu Krzypkowskiego, ale jeszcze nie wpadła bramka, ale co się .... to w 42 minucie zaledwie 10 minut po wejściu bramka do szatni Kaczmarka po zagraniu Sojdy.

Po zmianie zmordowanego temperaturą  i walką z przeciwnikiem Sojdy na Szczekockiego gra się ustabilizowała i czekaliśmy na kolejną sytuację, a długo nie trzeba było czekać , bo już w 63minucie było po meczu 2-0 akcję zapoczątkowaną przez obrońców przedłuża głową Dominik Turek i zagrywa do Fita, który w asyście dwójki obrońców trafia obok wychodzącego bramkarza.

Walki nie brakowało lecz największym przeciwnikiem dziś była temperatura. W 75 minucie grającego z konieczności na lewej obroni Ptaka zmienia Adrian Wiśniewski, ostatnia zmiana w 85 minucie za zmęczonego Fita wchodzi Piasecki.

Dziś na ławce zasiadali w pełnej gotowości Foryś, Kurzynoga.

Następny mecz z Orionem w Olewinie.