GKS Dubidze- Unia II Sulmierzyce 5-0(2-0) Inauguracja na 5

Dziś doczekaliśmy się na inaugurację rozgrywek w rundzie wiosennej zmierzyliśmy się z drużyną Unia II Sulmierzyce i zanim usiedliśmy na trybunach było po meczu. W 6 minucie Suchanowski zagrywa Fita a ten mija obrońcę niczym tyczkę i 1-0, trzy minuty później było już 2-0 do karnego za zagranie ręką po zagraniu Włodarczyka podchodzi Dominik Turek. W pierwszej połowie jeszcze Bednarski z woleja , Adrian Wiśniewski dwukrotnie i Dominik Turek próbowali zaskoczyć bramkarza Unii. W drugiej połowie długo nie chciało wpaść najpierw w 53` -100% zmarnował bednarski po perfekcyjnym zagraniu Sojdy, tuż przed strzałem piłka zrobiła psikusa i z lewej nogi Bednarskiego poszła nad poprzeczką, później w 58` ponownie Bednarski znalazł się w korzystnej sytuacji ale nie chciało wpaść. To co nie udało się Bednarskiemu Fit załatwił w 61 minucie po wolnym Włodarczyka i strzale Ptaka dobija obok bezradnego bramkarza. I się rozwiązało na 4-0 pięknym strzałem głową wrzutkę Włodarczyka zamienia na bramkę Dominik Turek bramka stadiony świata -książkowo . Ale to co zrobili Kaczmarek i Dominik Turek przy bramce na 5-0 to brakuje słów, a ręce same składały się do oklasków. "Kiniesta" ze swoim spokojem zagrywa do Dominika ten w uliczkę aż zgubili 2 obrońców i Kaczmarek wpada w pole karne i ze swoim spokojem posyła piłkę obok bezradnego bramkarza.

Radość ze zwycięstwa zmącił uraz Mateusza Wiśniewskiego, mamy nadzieję że wszystko będzie ok.

Wiśniewski (80` Krzak)- Suchanowski (60` Witecki), Ptak, Michalczyk, Włodarczyk, Wiśniewski (65`Walaszczyk), Turek D., Skorupski, Sojda (65`Kaczmarek), Bednarski, Fit

1-0  Fit asysta Suchanowski -6`

2-0 D.Turek asysta Włodarczyk-9` karny

3-0 Fit asysta Ptak-61`

4-0 D. Turek asysta Włodarczyk -68`

5-0 Kaczmarek asysta D.Turek- 75`