Derby NASZE!!! Wandzik - Nie drażnić Dubidz!!!

Dziś po długim zimowym śnie obudziliśmy się i nawet wyszło słońce. Ale zanim się to zaczęło to był ogromny niepokój. Ale pod czujnym okiem Prezesa Turka. Dziś stanęliśmy wszyscy na wysokości zadania i zrobiliśmy krok w dobrym kierunku pokonując Rolnika Skąpa 3-1 przegrywając przez 30 sekund 0-1 niektórzy wpadli w euforię po bramce, ale mecz trwa 90 minut a te końcowe to były pod dyktando Dubidz!!! Jeden wcześniej mówił: "nie ważne jak zaczynasz" ....ważne jak kończysz. Pierwsza połowa to widać że zima była długa sennie bez emocji jak nie derby. Druga zaczęła się od strzału gospodarzy w 50` i 1-0,a radość była tak samo ogromna jak i krótka. Bo 30 sekund później Kaczmarek sprawdził skutecznie bramkarza i jest 1-1.  Kiniesta zrobił swoje, a chwilę później euforia była już po drugiej stronie ;-). Dwie minuty później w 52` trudny do zatrzymania Sojda wpadł w pole karne i został wycięty,  a sędzia bez wahania wskazuje na wapno. Skutecznym egzekutorem okazał się Dominik Turek. Jakby tego było mało to jeszcze kat bramkarza Skąpej Dominik Ptak dał o sobie znać i skutecznym strzałem z rzutu wolnego ustalił wynik meczu na 3-1 w 87 minucie, a potrzebował zaledwie dwa strzały. Przy pierwszym ustawiał celownik i bramkarz wybił piłkę z pod poprzeczki, ale przy drugim już tyle szczęścia nie miał i piłka zatrzepotała w siatce.

Dziś sędziował na "Nasz Ulubieniec" z poprzedniej rundy i to jego się obawialiśmy najbardziej. Ale dzisiejsze sędziowanie to poziom jaki chcielibyśmy oglądać na każdym meczu. Gratulacje!!! Dla całej trójki sędziowskiej. Spokojnie, zdecydowanie i rzetelnie. Życzymy utrzymania takiej formy jak najdłużej. Zazwyczaj nie komentuje, ale tu było bardzo toksycznie i dobrze, że Pan Tomek wrócił do żywych -Bo takich sędziów jest potrzeba. Jeszcze raz GRATULACJE.

Garbiec- Kowalski, Michalczyk, Krzak, Suchanowski, Walaszczyk (75`Ptak), Turek M. (80`Garus), Skorupski, Sojda (85`Kurzynoga), Turek D. Kaczmarek (72 Szczekocki)