Kadra na 2016/2017

... i zaczęło się od nowa!!! Wczoraj nastąpiło zamknięcie kadry meczowej na najbliższy sezon. Czy będzie równie udany jak poprzedni? i jeszcze kilka innych pytań nasuwa się przed rozpoczęciem sezonu tym razem w A Klasie. Jutro po raz trzeci w ostatnich latach (2008, 2013 i 2016) drużyna debiutuje w A Klasie.

Przed sezonem nie zapowiadało się różowo, miało być więcej strat i odejść niż zysków. Ale .... los okazał się dla nas łaskawy i udało się utrzymać zawodników, którzy wywalczyli awans to jeszcze do drużyny doszła świeża krew.
Mateusz Jędrzejewski, Mikołaj Kapelańczyk i Skorupski Paweł dołączyli do drużyny i chcą powalczyć, dać jakość oraz zwiększyć rywalizację o miejsce w drużynie. O mały włos nie stracilibyśmy jednego z najlepszych strzelców poprzedniego sezonu Łukasza Kaczmarka, ale drużyna do której miałby przejść z klasy okręgowej nie wykazała większych chęci, by Kiniestę pozyskać. Mamy nadzieję, że tak jak w ubiegłym sezonie będzie czarował przeciwników i poprawi ubiegłoroczny wynik strzelonych bramek, a było ich aż 10. Jak na pomocnika to niezły wynik, tym bardziej, iż nie wystąpił we wszystkich spotkaniach.

Już jutro o godz. 17.00 start rozgrywek, a na planie pojawia się drużyna Rolnika Skąpa. Zapraszamy do Dubidz, gdzie w oficjalnym meczu zostanie uruchomiona trybuna na 60 miejsc siedzących.