Fata na całego!!! Najlepsi !!!

Zakończyliśmy na pierwszym miejscu i cel został osiągnięty z sporą nawiązką. Celem był awans, ale nie liczyliśmy, że drużyny Makowisk i Działoszyna postawią trudniejsze warunki, a tak z sześcio-punktową przewagą  nad następnym zespołem i aż 14 punktów nad trzecim zespołem wygrywamy w cuglach. Po rundzie jesiennej mieliśmy punkt straty do Działoszyna i tyle samo punktów co Makowiska, ale włączenie piątego biegu pozwoliło odjechać bezpiecznie do A klasy. Zdobyliśmy najwięcej punktów 56najwięcej bramek 76 (aż 15 więcej niż kolejna drużyna Radoszewic), straciliśmy najmniej 21. Przegraliśmy najmniej meczy (tylko 2) i to dwa, w których tak naprawdę przeciwnik zdobył mniej bramek niż my, bo w dwóch przegranych meczach zdobywaliśmy gole samobójcze. Wiosną straciliśmy tylko 12 bramek grając 11 meczów Naszego bez bramkarza, który doznał w pierwszym meczu kontuzji, ale następcy godnie podjęli rękawice i z 10 meczów dwa zakończyli na zero z tyłu. Twierdza dubidzka została nie zdobyta jedynym szczęśliwcem, który wywiózł punkty z Dubidz to była drużyna Orła Wola Wiązowa, ale zapłaciła za to wysoką ceną w rewanżu  przyjmując podwójny standard dubidzki  (2x4szt). Większość w standardzie dostawała po 4.

Aż 9 meczów skończyliśmy na zero z tyłu i tylko w jednym meczu nie zdobyliśmy bramki. Wygraliśmy najwięcej meczy na wyjeździe aż 8 kolejna drużyna wygrała 6 z 11. Bilans meczy wyjazdowych to 35-10.

To tak na szybko w telegraficznym podsumowaniu. Więcej wkrótce ....cdn